Darbs birojā

Darbs loģistikā

Vakances

• SIA "Magnum Medical" ik dienas apkalpo vairākus tūkstošus klientu, nodrošinot
visaugstākās apkalpošanas servisu.
• Lai to sasniegtu uzņēmumā strādā profesionāla un enerģiska speciālistu komanda, un šobrīd, veiksmīgi turpinot uzņēmuma darbības paplašināšanu un attīstību, Magnum Medical SIA komandai aicina pievienoties:

Atsūti mums savu CV

Ja arī Tu vēlies pievienoti es mūsu komandai , bet šobrīd aktuālo vakanču sadaļā neatrodi sev interesējošu brīvu vakanci atsūti mums savu CV, norādot darba jomu vai amatu, kas Tevi interesē. Brīvu vakanču gadījumā mēs izvērtēsim Tavu pieteikumu un, iespējams, ar Tevi sazināsimies!

Savu pieteikumu ar CV un motivācijas vēstuli sūti:

Uz e-pastu: cv@magnum.lv
Uz pastu: Ulbrokas iela 23, Rīga, LV -1021

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Sazinies ar mums

SIA "Magnum Medical"
Personāla daļa
Ulbrokas iela 23, LV - 1021
cv@magnum.lv
Tālr. +371 67718704

Mēs gaidām tieši tavu pieteikumu!

Meklēt

Ja atlasīto datu apjoms pārsniedz maksimāli attēlojamo rindiņas skaitu (100), tad lūdzu precizējiet meklēšanas kritērijus, lai samazinātu atlases apjomu. Skatīt pilno zāļu sarakstu ar cenām sabiedrībai.

Uzņēmums

Kāpēc strādāt pie mums?

Interesants un atbildīgs darbs

Ja Tev patīk aktīva ikdiena, kurā jāsasniedz izaicinoši mērķi un Tu tos esi gatavs sasniegt ar radošām idejām – Tev patiks pie mums!

Profesionālās 
attīstības iespējas

Ja vien saskan uzņēmuma piedāvātās iespējas un darbinieka intereses un profesionalitāte, jaunas iespējas atrodas vienmēr!


Komanda

Mēs novērtējam personības, kuras uzņēmuma un savus personīgos mērķus sasniedz gan individuāli, gan komandas darbā.

Idejām un jauninājumiem atvērta vide

Ikviena mūsu darbinieku ideja ir tā vērta, lai ar to iepazīstinātu pārējos. Un mēs ik dienas piedzīvojam kā sākotnēji maza ideja pārtop lieliskā rezultātā.

Kopīga atpūta ar kolēģiem un ģimenēm

Mūs vieno ne tikai kopīgs ikdienas darbs, bet arī lielāki un mazāki svētki, kurus baudām gan kolēģu lokā, gan kopā ar ģimenēm. Kurš labi strādā, labi atpūšas!

Stabilitāte un
sociālās garantijas

Mēs novērtējam ilgtermiņa attiecības ar saviem darbiniekiem, kuri novērtē uzņēmuma stabilitāti un iespējas, kuras piedāvājam.

PRODUKTU SARAKSTI

Kontakti