PAKALPOJUMI

APTIEKĀM

Magnum Medical nodrošina, ka aptiekas tiek ātri un droši apgādātas ar visiem nepieciešamajiem medikamentiem. Papildus medicīnas produktiem, mēs izplatām arī patērētāju novērtētus veselības un labsajūtu veicinošus produktus.

Produktu pieejamība, piegāžu precizitāte un savlaicīgums, augsti kvalitātes standarti un klientu apmierinātība veido Magnum Medical darbības stūrakmeņus, kurus mēs sistemātiski izvērtējam un uzlabojam. Klientu servisa pieejamība ir viens no galvenajiem mūsu kvalitātes sistēmas rādītājiem. Līdztekus personalizētajai klientu apkalpošanai, mūsu lietotājam draudzīgie elektroniskie risinājumi paaugstina aptieku ikdienas darba efektivitāti, padarot pasūtīšanas procesus racionālākus un caurspīdīgākus.

Pasūtījumus iespējams veikt pa bezmaksas tālruni +371 80008020.

 

SLIMNĪCĀM

Magnum Medical nodrošina slimnīcu klientiem ātras un drošas medicīnas preču piegādes. Papildus medicīnas produktiem, mēs piegādājam arī patērētāju novērtētus veselības un labklājību veicinošus produktus.

Produktu pieejamība, piegāžu precizitāte un savlaicīgums, augstākie kvalitātes standarti un klientu apmierinātība veido Magnum Medical darbības stūrakmeņus, kurus mēs sistemātiski izvērtējam un uzlabojam. Klientu servisa pieejamība ir viens no galvenajiem mūsu kvalitātes sistēmas rādītājiem. Līdztekus personalizētajai klientu apkalpošanai, mūsu lietotājam draudzīgie elektroniskie risinājumi paaugstina slimnīcu ikdienas darba efektivitāti, padarot pasūtīšanas procesus racionālākus un caurspīdīgākus.

Pasūtījumus iespējams veikt pa tālruni +371 67718 728. 

ZOBĀRSTNIECĪBAI

Zobārstniecības preču daļa Latvijas tirgū darbojas jau vairāk nekā 20 gadus un piedāvā plašu zobārstniecības preču sortimentu, ar kuru iespējams iepazīties sadaļā Produktu saraksti.

Pateicoties efektīvai preču piegādes ķēdei, pasūtījumi Rīgā tiek piegādāti vairākas reizes dienā, pa rajoniem nākamās darba dienas laikā. Visas piegādes notiek saskaņoti ar ražotāju rekomendētajiem preču piegādes un transportēšanas noteikumiem.

Vienoties par tikšanos un sadarbību, kā arī veikt pasūtījumus iespējams pa tālruni +371 67718 781 vai bezmaksas tālruni +371 80008020.

VETERINĀRIJAI

Magnum Veterinārija garantē veterinārārstiem ātru un precīzu nepieciešamo veterināro zāļu un preču piegādi. Reģistrēto veterināro zāļu, specializēto dzīvnieku barību un papildbarību, dzīvnieku kopšanas līdzekļu, veterināro instrumentu un palīglīdzekļu tirdzniecība un piegāde veterinārajiem speciālistiem visā pasaulē.

Produktu pieejamība, piegādes precizitāte un savlaicīgums, augsti kvalitatīva izplatīšana un klientu apmierinātība veido mūsu darbības stūrakmeņus, ko mēs regulāri izvērtējam un uzlabojam. Klientu servisa pieejamība ir viens no galvenajiem mūsu kvalitātes sistēmas rādītajiem.  Līdzās personiskam klientu servisam, mēs piedāvājam lietotājam draudzīgu elektronisko servisu, kas paaugstina klienta dienas operāciju efektivitāti, padarot pasūtīšanas procesu racionālāku un pārredzamāku.